o mnie

Jeżeli poszukujesz do swojego projektu kreatywnego grafika, to trafiłeś w bardzo dobre miejsce!

Nazywam się Klaudia Wierzchowiec. Grafiką komputerową zajmuję się od 5  lat. W tym kierunku kształciłam się na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na kierunku Komunikacja Wizualna i Projektowanie Graficzne – dzięki temu nie tylko wyszlifowałam swój warsztat, ale także dobrze potrafię ująć projekt w kontekście kulturowym i interpretacyjnym.

Pracuję głównie na programach takich jak Photoshop i Illustrator czy Paint Toll SAI, mam także ukończone kursy z Adobe InDesign.

Interesuję się przede wszystkim identyfikacją wizualną dla firm oraz blogów, a także świetnie czuję się w projektowaniu produktów użytkowych takich jak plakaty, ulotki itp.  Dla rozrywki również rysuję – przede wszystkim elfy oraz postaci fantastyczne, głównie kobiece, co również można znaleźć w moim portfolio. Dzięki temu mogę wykonać dla Ciebie także komiksy, ilustracje, a nawet indywidualne zaproszenia ślubne czy metryczki dla dziecka na podstawie Twojego zdjęcia.

Moje ilustracje prezentuję także w sklepie Kotki i Stokrotki – znajdziesz w nim wiele kobiecych i pastelowych gadżetów dla kobiet na co dzień i od święta. Zachęcam do obejrzenia! ?

Potrzebujesz jeszcze więcej dowodów na moją kreatywność? Wejdź na bloga Notatnik Kreatywny, gdzie tworzę przedmioty DIY dla wnętrz, a także wiele grafik dla mojego wiernego grona fanów – kalendarze, plakaty, kolorowanki i wiele innych!

Chcesz przekonać się, co możemy razem stworzyć? Wejdź w zakładkę kontakty i sprawdź!