o mnie

Jeżeli poszukujesz do swojego projektu kreatywnego grafika, to trafiłeś w bardzo dobre miejsce!

Nazywam się Klaudia Wierzchowiec. Grafiką komputerową zajmuję się od 9  lat. W tym kierunku kształciłam się na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na specjalizacji Komunikacja Wizualna i Projektowanie Graficzne – dzięki temu nie tylko wyszlifowałam swój warsztat, ale także dobrze potrafię ująć projekt w kontekście kulturowym i interpretacyjnym.

Pracuję głównie na programach takich jak Photoshop, Illustrator, InDesign czy Clip Studio Paint.

Interesuję się przede wszystkim identyfikacją wizualną dla firm oraz stron www, a także świetnie czuję się w projektowaniu produktów użytkowych takich jak plakaty, ulotki itp.  Wykonuję również ilustracje – moja główna specjalizacja to postacie, ale wykonuję również inne typy rysunków. Dzięki temu mogę wykonać dla Ciebie także komiksy, ilustracje, a nawet indywidualne zaproszenia ślubne czy metryczki dla dziecka na podstawie Twojego zdjęcia.

Prowadzę również satyryczny komiks internetowy o kotach na instagramie @gdy_masz_kota. Zachęcam do obejrzenia!

Potrzebujesz jeszcze więcej dowodów na moją kreatywność? Wejdź na bloga Notatnik Kreatywny, gdzie tworzę ozdoby DIY, metamorfozy wnętrz,  a także poradniki graficzne i wiele grafik do pobrania i wydruku, dla mojego wiernego grona fanów – kalendarze, plakaty, kolorowanki i wiele innych!

Chcesz przekonać się, co możemy razem stworzyć? Wejdź w zakładkę kontakty i sprawdź!